Wielkanocne karty Project Life - DO POBRANIA


Czy Wy też macie wrażenie, że czas w tym roku pędzi wyjątkowo szybko? Zaledwie kilka dni temu świętowaliśmy Walentynki a już mamy pierwszy dzień wiosny!
Osobiście nie mogę się doczekać tych wszystkich wiosennych spacerów i wieczorów spędzonych na balkonie w otoczeniu kwitnących kwiatów. W tym roku marzec ma dla mnie wyjątkowy wymiar bowiem będą to nasze pierwsze święta Wielkanocne spędzone jako małżeństwo. Zamierzam piec piasta, zrobić wielkanocne ozdoby i przygotuję dla Nas uroczysty obiad Wielkanocny. Żal byłoby nie upamiętnić takiego wydarzenia dlatego też to właśnie od tego tygodnia rozpoczynam nasz album.

Z tej również okazji chciałabym się z Wami podzielić moim zestawem kart (3x4), który będziecie mogły wykorzystać tworząc swoje Wielkanocne wpisy.


Starałam się aby karty były jasne i minimalistyczne ale jednocześnie kolorowe i mam nadzieję, że taki efekt udało mi się uzyskać. Aby pobrać kliknij:


  

Plik w formacie PDF z kartami drukujcie używając opcji drukowania faktycznej wielkości obrazu aby uniknąć obcinania marginesów przez wasze drukarki.  Moja koszulka już czeka na zdjęcia, a Wasze?
Koniecznie dajcie mi znać czy karty Wam się podobają. 

1 komentarz on "Wielkanocne karty Project Life - DO POBRANIA"
  1. cudowne karty piękne są :) super blog mam nadzieje że będzie się pojawiało więcej wpisów rzeczy do pobrania tutoriali i wiele wiele innych :*

    OdpowiedzUsuń

Auto Post Signature

Auto Post  Signature