Kreatywny Majowy Newsletter - już za tydzień 30 kwietnia!

12:05:00


Hej, hej! :)

Uprzejmie donoszę, że karty do naszego kreatywnego majowego newslettera są już gotowe! Mam nadzieję, że będą się Wam podobać przynajmniej w połowie tak bardzo jak mnie.
Aktualnie kończę jeszcze kartę z embellishmentsami ale już wiem, że premiera newslettera odbędzie w ostatnią kwietniową sobotę, tak ażebyście mogły spokojnie to sobie wydrukować jeszcze przed majem! Jeżeli jeszcze się nie zapisałaś masz jeszcze kilka dni na decyzję, żeby rozpocząć z nami zabawę od Maja - jeżeli zapiszesz się po 30 kwietnia - otrzymasz karty dopiero od następnego miesiąca. Cała koncepcja tych newsletterowych "kitów" jest jeszcze w powijakach i podejrzewam, że będzie się tworzyć w trakcie tych następnych miesięcy, jednak jest kilka wiadomych którymi już dziś chciałabym się z Wami podzielić. 

Moodboard

Przyznam szczerze, że bardzo zafascynowała mnie idea moodboardu przy tworzeniu prac kreatywnych. Kiedy trzy lata temu zaczynałam zabawę ze shmash'owaniem używałam jednego zestawu kart (WRMK - Tangerine) więc wszystko mi do siebie ładnie pasowało. Następnym kitem który kupiłam był kit ze stajni Becky Higgins - Amy Tangerine Cut & Paste i nagle okazało się, że te dwa zestawy nijak do siebie nie pasują... Powiem więcej one się praktycznie ze sobą gryzły!

Gdybym wtedy myślała bardziej perspektywicznie albo chociaż kupowała kity, które mi się podobają a nie te które są obecnie na stanie sklepów (a musicie pamiętać, że jeszcze kilka lat temu nie było tak kolorowo jak teraz!) być może moje prace z tamtego czasu wyglądałyby bardziej spójnie. Na szczęście dzisiaj mamy wybór i dostęp do praktycznie wszystkich kitów jakie ujrzały światło dzienne. Dzięki możliwości pobierania darmowych kart, czy zamówienia ich w wersji digital, mam je u siebie już w kilka chwil po kliknięciu ikonki POBIERZ lub wpłacie pieniędzy na konto sprzedawcy. 

Dziś, dzięki praktycznie nieograniczonej dostępności kart mogę pozwolić sobie na tworzenie moodboardów co i Wam polecam. To właśnie dlatego, raz w miesiącu otrzymacie mój przykładowy moodboard z inspiracjami i kolorystyką w jakiej danego miesiąca będę tworzyć karty i dodatki.


Karty

Każdego miesiąca na swoją skrzynkę otrzymacie min.5 kart (postaram jednak aby to były zawsze minimum dwa zestawy) dopasowanych (bardziej lub mniej) do danej pory roku, świąt czy ważnych chwil. Wciąż szukam inspiracji - także piszcie śmiało jakich kart potrzebujecie!


Dodatki

Uwielbiam zestawy My Minds Eye z powycinanymi dodatkami do scrapbookingu! Niestety w internecie próżno szukać ładnych darmowych dodatków, które po wycięciu mogłyby ozdobić nasze prace. Dlatego też postaram się aby do każdego zestawu kart stworzyć choć kilka odpowiadających mu dodatków, które będziecie mogły użyć. Ja z majowego kitu zrobiłam np. moje ulubione badziki na które instrukcje jeszcze w tym tygodniu serdecznie zapraszam.

To tyle jeżeli chodzi o zapowiedź newslettera. Kolejny raz peplać o nim będę dopiero kiedy otrzymacie go na swoje skrzynki pocztowe. W tym miejscu chciałabym Wam wszystkim serdecznie podziękować za zaufanie - jestem totalnie zaskoczona tym ile osób chce uczestniczyć w moim projekcie!

Podobne wpisy

0 komentarze