KURS KREATYWNIE NA CO DZIEŃ - RECENZJA

Recenzja Kreatywnie na co dzień
O czym jest kurs?
W zeszłym miesiącu miałam przyjemność uczestniczyć w kursie Kreatywnie Na Co Dzień i bardzo chciałabym się z Wami podzielić moimi refleksjami na temat tego kursu.
Sama autorka pisze o nim tak:

"Nasze życie składa się z codziennych momentów - mniejsze i większe wydarzenia składają się na całokształt, który tworzy nasze tu i teraz. Zmieniające się pory roku, poranki z kubkiem kawy, ważne rozmowy, małe zwyczaje, codzienne rytuały, praca, pierwsze kroki, ulubione zaułki. Czy umiesz dostrzec te wszystkie małe przyjemności w codziennym życiu, cieszyć się chwilą i drobiazgami? Czy będziesz pamiętać o nich za kilka miesięcy lub lat? Kurs KREATYWNIE NA CO DZIEŃ pomoże Ci w utrwaleniu małych i dużych chwil z życia Twojego i Twoich najbliższych!" worqshop.pl

Dla kogo?
Kurs to moim zdaniem doskonała propozycja dla osób, które dopiero dowiedziały się o istnieniu Project Life i chcą w lekki i przyjemny sposób nabyć wiedzę o podstawach tworzenia albumów. Kolejne lekcje wysyłane co tydzień na mejla są przedstawione w logicznym i chronologicznym porządku dzięki czemu mamy czas pomiędzy kolejną lekcją na wykonanie zadań z poprzedniej (szczerze uwielbiałam cotygodniowe wtorkowe czytanie materiałów jeszcze w pracy). Publikacje w formie pdf są wykonane bardzo porządnie i profesjonalnie. Czyta się je i korzysta z nich naprawdę intuicyjnie. Autorka nie uchroniła się co prawda od kilku literówek ale z racji tego, iż była to pierwsza odsłona kursu - można jej to jak najbardziej wybaczyć szczególnie, że szata graficzna kursu okraszona wieloma pięknymi fotografiami i przykładami z albumu autorki zapiera dech w piersiach. 
Kreatywnie na co dzień
Okładki Kursu Kreatywnie Na Co Dzień Kasi z worqshop.pl

Materiały dodatkowe
Warto ponadto zwrócić szczególną uwagę na autorskie karty ćwiczeń do każdej partii materiału dzięki czemu będziecie mogły odpowiadając sobie na pytania w nich zawarte ustalić jaki album chcecie zrobić - a w konsekwencji zmotywować się do jego realnego stworzenia. Kolejnym dodatkiem do kursu były stworzone przez Kasię i jej Męża karty i dodatki do albumu.

Kurs kreatywnie na co dzień - dodatki

Liczba dodatków i kart dla osoby, która jeszcze nie ma swoich przydasi lub jest w trakcie ich kompletowania jak na cztery tygodnie kursu jest wystarczająca. Dodatki są przyjemne dla oka i na pewno spróbuję je wykorzystać w którymś miesiącu. Osobiście żałuję tylko, że są one całkowicie po polsku (dla innych być może będzie to zaleta) jednak dla mnie będą przede wszystkim doskonałą motywacją do tworzenia swoich autorskich kart i dodatków.

Jeżeli jeszcze Wam mało - autorka na czas trwania kursu jest do Waszej dyspozycji na specjalnie utworzonej zamkniętej grupie facebookowej gdzie możecie pytać ją o szczegóły oraz dzielić się swoimi spostrzeżeniami i postępami z innymi uczestniczkami.

Podsumowanie
Reasumując - kurs Kreatywnie na co dzień - jest czymś co każda początkująca projectliferka mieć w swojej biblioteczce powinna :)O kursie w skrócie:
  • Pierwsza edycja kursu trwała od 15 marca 2016 roku do 05 kwietnia 2016 roku
  • 4 moduły 
  • karty z ćwiczeniami i dodatki do samodzielnego wycinania w gratisie
  • cena w przedsprzedaży ok.80 zł 
Jeżeli zainteresował Was kurs, koniecznie wejdźcie na blog Kasi i szukajcie informacji o kolejnej edycji!

KOMENTARZE
Prześlij komentarz

Auto Post Signature

Auto Post  Signature