PROJECT LIFE 2016 [tydzień 1]


Z nieukrywaną dumą i radością chciałabym przedstawić Wam pierwszy, długo przeze mnie wyczekiwany tydzień mojego albumu. Wiele godzin spędziłam zastanawiając się nad formą i sposobem uzupełniania kolejnych tygodni i w końcu doszłam do wniosku, że spróbuję podjąć wyzwanie i zastosować koszulki 12x12 i tygodniowy rozkład.


O pełnej koncepcji na mój tegoroczny album możecie przeczytać TUTAJ.


Rozpoczęłam swoją przygodą z Project Life w Wielkanoc, więc była to dla mnie wyjątkowa okazja do stworzenia swoich własnych kart (jeżeli jeszcze nie macie swoich Wielkanocnych stron - koniecznie zajrzyjcie do mojego działu FREBBIES). Praca nad tymi kartami była dla mnie chyba najfajniejszą częścią tworzenia tej rozkładówki.

Od marca zapisałam się też na pierwszą edycję kursu KREATYWNIE NA CODZIEŃ -  Kasi z Worqshop - i już widzę pierwsze efekty! Jeżeli nie czujecie się pewnie ze swoją zdolnością tworzenia kreatywnych rozkładówek koniecznie poszukajcie na Jej blogu więcej informacji. Ze swojej strony zaś obiecuję, iż po zakończeniu kursu postaram się napisać jakąś obiektywną i pomocną dla Was recenzję :)


A co do samego wpisu, to był bardzo dobry tydzień na rozpoczęcie albumu! Przedłużony weekend, pyszne jedzenie i urocze dekoracje pozwoliły mi maksymalnie skupić się na celebrowaniu codziennych momentów. A Wy, kiedy zaczynałyście Wasze albumy? Zawsze od Nowego Roku czy raczej pod wpływem chwili? 

K.

KOMENTARZE
Prześlij komentarz

Auto Post Signature

Auto Post  Signature