PROJECT LIFE 2016 [tydzień 2]


W końcu znalazłam chwilkę by podzielić się z Wami moim drugim tygodniem PL.
Ostatnie dni marca była dla Nas bardzo łaskawe. Już dziś widzę, że za sprawą albumu częściej chodzimy razem na spacery z Enziakiem i cieszymy się wspólnie małymi rzeczami.Do ozdobienia tego tygodnia użyłam kart z kitu Inspire, naklejek i wycinanek z moich wiosennych dodatków, które już Wam prezentowałam na blogu. Napisy narysowałam i wycięłam ręcznie ozdobną czcionką. Dodałam również mojego ręcznie robionego motylka, na którego instrukcję zapraszam już niedługo. Swoje miejsce w kieszonce znalazła również pierwsza zerwana w tym roku przez Męża stokrotka. Mam nadzieję, że pozostanie w takim stanie jeszcze przez lata, bo wygląda uroczo ;)

A jak Wam idzie dokumentowanie? Jesteście na bieżąco z tygodniami? W albumie na szczęście z tygodnia na tydzień idzie mi coraz sprawniej ale ile czasu mi schodzi czasu na wrzucenie tego na bloga?! Najwięcej godzin zajmuje mi obróbka zdjęć. Nie mam dobrego aparatu więc cały mój project life skupia się na zdjęciach z telefonu. Przez ostatnie miesiące wracałam do domu po 18 a zrobienie zdjęć kiedy za oknem nic nie widać oznaczało jeden wielki szum. Z drugiej strony kiedy wstawałam wcześniej słońce odbijało się od koszulek... Nawet nie wiedziałam ile to zachodu, żeby zrobić dobre technicznie zdjęcie takiej strony! :P 

3 komentarze on "PROJECT LIFE 2016 [tydzień 2]"
 1. Świetne stronki, pełne życia, radości i miłości, fajnie, że tu trafiłam, ogromnie mi się u Ciebie podoba i bedę cześciej wpadać, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że Ci się podobają <3 A Ty Jolu masz jakieś swoje miejsce w sieci? :)

   Usuń

Auto Post Signature

Auto Post Signature