PROJECT LIFE 2016 [tydzień 3 i 4]

Project Life tydzień 3 i 4

Od ostatniego posta z moimi rozkładówkami minęło już trochę czasu, więc w ramach nadrabiania zaległości dziś postanowiłam wrzucić dwa tygodnie na raz.
Kto wie, może ta tendencja  utrzyma się na dłużej? Myślę, że zestawienie dwóch stron obok siebie daje lepszy obraz całości niż rozdrabnianie się po jednej stronie. Dużo czasu spędzam aktualnie nad projektowaniem kart do mojego newslettera i już powoli widzę efekty tej pracy - co mnie bardzo cieszy. Mam nadzieję, że kiedy otrzymacie wiadomość ode mnie będziecie tak samo zadowolone z efektów jak ja. 


Tymczasem wracając do rozkładówek, w telegraficznym skrócie, trzeci tydzień to przede wszystkim świętowanie naszej rocznicy. Pizza z chorizo i szpinakiem to jest dla mnie mistrzostwo świata! Ponadto dużo kwitnących kwiatów i generalnie pełen relaks w nowej pościeli :)


Kolejny tydzień spędziliśmy praktycznie cały poza domem. Zaczęło być już naprawdę ciepło więc wyruszyliśmy radośnie do mojego ulubionego baru na samym rynku na najlepsze gofry w okolicy. Bar ten jest dla mnie synonimem dzieciństwa (ma tyle samo lat co ja!) i z rozrzewnieniem przypominam sobie o tym za każdym razem, kiedy siadam na tych samych co przed 20 laty drewnianych krzesłach. Ostatni tydzień to również czas kiedy musiałam przysiąść do książek więc nie obyło się bez pamiątkowych fotografii tych uroczych chwil :)


To tyle z tamtych dni. Te z Was, które zapisały się na mój super kreatywny newsletter, w przyszłym tygodniu niech oczekują masy łakoci na mejlach! A te z Was, które tego jeszcze nie zrobiły, serdecznie do tego namawiam. Obiecuję, że nie będziecie żałować :) !!!

Pozdrawiam Was cieplutko,
Karina
1 komentarz on "PROJECT LIFE 2016 [tydzień 3 i 4]"

Auto Post Signature

Auto Post  Signature