Studio Calico Documentary Kit - RECENZJA

Studio Calico Documentary Kit
Yay! Dziś przyszedł mój pierwszy zestaw z subskrypcji Studia Calico. Od zawsze chciałam sprawdzić taką formę zamawiania dodatków, ale dopiero w kwietniu pojawiła się ku temu idealna okazja.

Na początku kwietnia wśród polskiej społeczności Project Life, gruchnęła wiadomość, że Studio Calico organizuje doskonałą akcję promocyjną. Zestaw, który z reguły kosztuje ok. 20$ (plus koszty przesyłki - o tym później) można było zamówić za jedyne 5$ (sic!). Niemożliwe? Tak mogłoby się wydawać, ale dziś już możecie być pewne, że prawdziwe! 

Jak zamówić?

Złożenie zamówienia jest bardzo proste i trwa tylko kilka minut. Te z was, które nie zdecydowały się na skorzystanie z tej oferty obawiając się podania danych swojej karty kredytowej - niech koniecznie czytają dalej. Ja też miałam te obawy, ale przed złożeniem zamówienia sprawdziłam dokładnie jakie opinie ma Studio Calico. Uznałam, że warto zaryzykować i nie zawiodłam się. Z mojego konta zniknęło dokładnie tyle ile miało zniknąć i ani cent więcej. 

Zamówienie złożyłam 2 kwietnia a już dzisiaj czyli po 18 dniach było u mnie na biurku (przesyłka idzie prosto ze Stanów Zjednoczonych!). 

Czego możecie się spodziewać w środku?

Według mnie zdecydowanie więcej niż mogłybyście sobie wyobrazić za 5$. Nie przedłużając, zapraszam na swojego pierwszego vloga na którym zobaczycie zawartość kwietniowego kitu. Wybaczcie ewentualne niedoskonałości tego filmiku ale to mój debiut w YouTubowym świecie. Mam nadzieję, że jeszcze tam zawitam... być może z kolejnym kitem?


Podsumowanie

Wszystkie karty i dodatki są naprawdę cudowne. Nigdzie w Polsce nie otrzymacie tak dużej dawki Project Life'owych przydasi za cenę naszej krajowej przesyłki kurierowej. Zachęcona postami dziewczyn o ich klubach wysyłkowych(CitrusTwistKits czy Gissamer Blue) bardzo ubolewałam na ich koszty wysyłki, które przekraczały 10$ (dla mnie jest to kwota zaporowa za przesyłkę) więc kiedy tylko doczytałam, że cena regularnego international shippingu wynosi 3$ stwierdziłam, że grzechem byłoby nie spróbować.

Uwaga, uwaga!

Wyżej wymieniona promocja jest jeszcze dostępna, także jeżeli zachęciłam Was do zakupu to nie traćcie czasu i kliknijcie w poniższy obrazek, który przeniesie Was do rejestracji:  
Z subskrypcji możecie swobodnie zrezygnować ale uwierzcie mi, że po dokładnym przeanalizowaniu domowego budżetu i ilości pieniędzy, które co miesiąc wydajecie na przydasie, takiej ilości dodatków, w takiej cenie - nigdzie nie otrzymacie.

Dla tych z Was, które nie przepadają za vlogami - poniżej przesyłam kilka zdjęć.

2 komentarze on "Studio Calico Documentary Kit - RECENZJA"
 1. Jeśli nie mam karty kredytowej to nie moge złożyć u nich zamówienia ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz użyć zwykłej karty platniczej (bankomatowej) :)

   Usuń

Auto Post Signature

Auto Post Signature