PROJECT LIFE 2016 [tydzień 7]


Majówka, majóweczka a w kalendarzu już prawie czerwiec.
Zapraszam na baaaardzo szybki przelot po moich majówkowych wpisach.

Tegoroczną majówkę spędziliśmy w prawdziwie rodzinnym gronie u babci Męża w malowniczej miejscowości Solec Zdrój. Wyjazd był totalnie udany i nie obyło się bez ogniska czy spaceru po parku zdrojowym. Dla ochotników była też zdrowotna woda ale nie miała zbyt wielu entuzjastów.

Nie wiem jak Wam ale mi zapach koszonej trawy kojarzy się z wakacjami.  Uwielbiam go... 
Do stworzenia tych stron użyłam między innymi kart z kwietniowego kitu Studio Calico i kilku moich ulubionych dodatków takich jak ręcznie robione kaboszony / badziki (instrukcję na stworzenie własnych możecie znaleźć TUTAJ) czy moich ukochanych tekturkowych napisów.


Kwitnące jabłonie, cekiny, kaligrafia i wszechobecna miłość... czy trzeba czegoś więcej aby oddać klimat tego wyjazdu? :)
Z góry chciałabym Was przeprosić za to, że blog nie jest tak często aktualizowany jak być powinien. Pomysłów na kolejne wpisy mam około 50, kilka jest już nawet napisanych ale brakuje im odpowiednich fotografii. Przez ten jeden miesiąc musicie mi wybaczyć - egzaminy na mojej uczelni to priorytet - na szczęście album udaje mi się w ramach odstresowania prowadzić na bieżąco, także mam nadzieję, że choć kilka słów uda mi się do Was napisać w formie chociażby tak krótkiej jak dziś notki o moich kolejnych tygodniach w albumie.

Uwaga, uwaga - na dniach wpis z porównaniem klubów subskrypcyjnych
!!! STUDIO CALICO vs CITRUS TWIST KITS !!!4 komentarze on "PROJECT LIFE 2016 [tydzień 7]"
 1. Też chcę ! Ależ musisz mieć frajdy przy Tworzeniu albumu i późniejszym przeglądaniu go :) no i także uwielbiam zapach skoszonej trawy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwielbiam wracać do poprzednich tygodni - molestuje nimi Małżonka kiedy tylko mam okazję :D Koniecznie spróbuj PL! To naprawdę proste,szybkie i przyjemne :D

   Usuń
 2. Och, uwielbiam te karty, to jest tak piękne, że aż trudno uwierzyć, że robi się to w domu! Przypominam, że czekam na wpis o podstawowych materiałach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sypię głowę popiołem! :P
   Wpis czeka na zdjęcia i korektę męża - obiecuję, że warto poczekać :D

   Usuń

Auto Post Signature

Auto Post Signature