Uwaga, okazja! - Studio Calico


Te z Was, które przez kilka ostatnich dni nie miały dostępu do internetu uspokajam - to nadal ten sam blog! Zmiany, które go dotknęły, zostały wprowadzone po wysłuchaniu opinii, które zebrałam na jego temat na jednej z facebookowych grup. Mam nadzieję, że nowa domena i szablon sprawią, że od teraz będziecie się tutaj czuć jak w domu. 

Jednak powodem, dla którego do Was piszę, nie jest nowa szata graficzna czy też nowa domena bloga - z której notabene - cieszę się jak małe dziecko, a świetna okazja, którą oferuje Studio Calico. Miesiąc temu pisałam Wam o tym, że zasubskrybowałam abonament na Documentary Kit za 5$ -  i choć zestaw bardzo mi się podobał i miałam ochotę go kontynuować, to w międzyczasie umówiłam się z kilkoma dziewczynami na subskrypcję kitu z Citrus Twist Kits aby go przetestować. Tymczasem okazało się, iż Studio nie odpuszcza i w tym miesiącu opcja kitu za 5 dolarów znowu jest dostępna! 

Już nie mogę się doczekać aż będę mogła pokazać Wam porównanie obu majowych kitów tak, aby te niezdecydowane wśród Was mogły porównać oferty tych obu najbardziej popularnych subskrypcji.

W tym miesiącu w kicie od SC za 5 dolarów otrzymacie oczywiście karty do PL, naklejki, alfabety drewienka, die cutsy, time roller stamp i buteleczkę color theory mini mist (w jednym z trzech kolorów).

***


To jednak nie wszystko co oferuje na chwilę obecną Studio Calico - aktualnie dostępna jest DARMOWA platforma e-learningowa traktująca o podstawach Digital Scrapbookingu.Po zapisaniu się otrzymacie dostęp do darmowych lekcji w formie pdf'ów, które możecie zapisać i wydrukować albo przeglądać na swoim komputerze. Z powyższych materiałów dowiecie się jak porządkować swoje pliki, jak je drukować, jak pracować z pędzlami (stemplami), die cutsami, szablonami czy printablesami! Darmowy dostęp do lekcji obejmuje 8 plików pdf i 7 zestawów freebiesów. Darmowy zestaw printables to naprawdę mocny punkt tych lekcji. Polecam go szczególnie tym z Was, które chcą zaoszczędzić na przydasiach w danym miesiącu - wyglądem nie odbiegają od tych dostępnych w sklepach.


KOMENTARZE
Prześlij komentarz

Auto Post Signature

Auto Post  Signature