Owocowe karty do Project Life - FREEBIES


Dziś wyjątkowo krótko i na temat!
Jeszcze kilka miesięcy temu w najśmielszych snach nie marzyłam o tym, że uda mi się przekonać choć jedną osobę do mojego spojrzenia na Project Life. Dziś mój fanpage polubiła 50 osoba i udało mi się w związku z tym przekroczyć mój pierwszy blogowy kamień milowy.


Dla wytrawnych bloggerów 50 osób to tylko dzienny przypływ ludzi na fanpage. Dla mnie, każda z tych osób to krew, pot i łzy (szczęścia!) które codziennie wkładam w bloga i przynależne mu social media, w ich aktualizowanie, pilnowanie regularności, docieranie do Was wszystkimi kanałami jakimi tylko potrafię i informowanie świata o moim małym szczęściu, którym bardzo chętnie się podzielę. Kiedy jeszcze niedawno zaczynałam zabawę z pocket scrapbookingiem miałam już malutkie doświadczenie z szeroko pojętym scrapbookingiem, ale jak każdy nowicjusz dałam się wciągnąć w przeświadczenie, że Project Life to drogie hobby. Że trzeba zainwestować grubą kasę na to aby album trzymał jakikolwiek poziom. Miałam to szczęście, że mogłam sobie wtedy finansowo pozwolić na zmarnowanie sporych pieniędzy na dodatki, które okazały się być totalnie nie w moim stylu (szybciutko je sprzedałam i mam nadzieję, że nowym właścicielkom służą lepiej niż mnie). 

Ostatecznie doszłam do wniosku, że w naszym albumie najdroższe mają być wspomnienia.

Tak bardzo cieszę się, kiedy piszecie do mnie, że karty które dla Was przygotowuję w ramach freebies czy newslettera są w waszym guście i że będziecie ich z radością używać. Zawsze wtedy czuję, iż moja praca nie idzie na marne i że moja idea przepięknych albumów, które można tworzyć za grosze ma sens i zyskuje coraz to więcej zwolenników. Dlatego też, podsyłam Wam najnowsze akwarelowe karty z przepysznymi soczystymi owocami, które mam nadzieję zagościły już w waszych domach.

Aby pobrać najnowszy zestaw - kliknij w poniższy obrazek.

 Karty - OWOCOWE

Karty fotmatu 3x4 i 4x6 zapisane są w formacie .jpg i rozdzielczości 300dpi dzięki czemu jeżeli tylko macie ochotę - możecie ich używać zamiennie - tj. swobodnie możecie wydrukować kart 3x4 jako 4x6 (10 cm x 15 cm)

KOMENTARZE
Prześlij komentarz

Auto Post Signature

Auto Post  Signature