PROJECT LIFE 2016 [tydzień 8 I 9]


W moim albumie rozkosznie tworzy się czerwiec, nadszedł więc czas na przegląd majowych rozkładówek.

TYDZIEŃ 8

7 maja byliśmy z B. na naszym pierwszym zlocie scrapbookingowym w Katowicach - bo choć scapbookingiem interesuję się już od kilku lat to jakoś nigdy nie miałam potrzeby - teraz wiem, że były to totalnie stracone lata! Kto wie, może dziś byłabym w innym miejscu ze swoim albumem?


Maj w tym roku to również moje pierwsze własnoręczne dodatku do albumu wycinane długimi godzinami ze skrawków papierów, inwazja kitów do projektu (2 od CTK i jeden od SC <3 ), rozrastanie się moich pierworodnych wysianych od ziarenka "chwastów" na balkonie (koniecznie muszę Wam je niedługo pokazać i wtedy zrozumiecie dlaczego tak o nich mówię :P), maraton horrorów, który jeszcze długi czas wychodził nam bokiem, zwłaszcza kiedy musieliśmy wieczorem wyjść z psem oraz moja totalna zajawka bullet journalingiem. 


Ale przede wszystkim cały Maj w tym roku spędziłam ucząc się do mega ważnego na mojej uczelni egzaminu, także w sumie sesja jeszcze nie nadeszła a ja już jestem intelektualnie wypruta. Właśnie trzymam kciuki i oczekując na ostatnie wyniki - życzcie mi szczęścia proszę :)


TYDZIEŃ 9

Pod koniec maja udało nam się z Mężem wybrać w jego rodzinne strony. Skuszona piękną pogodą namówiłam go abyśmy wybrali się na spontaniczną wycieczkę. Padło na Sandomierz (choć bliska byłam do przekonania go o konieczności wizyty w Pacanowie - cóż, co się odwlecze...). 


Sandomierz przywitał nas standardowo deszczem i burzą na co byliśmy totalnie nieprzygotowani wyjeżdżając ze słonecznego Solca Zdroju - ale przynajmniej miałam okazję odtańczyć przed małżonkiem i całym Sandomierzem - deszczową piosenkę. Bo niby dlaczego nie? :) 


Pozwiedzaliśmy rynek, wspięliśmy się po kilkuset stopniach na szczyt Bramy Opatowskiej i podziwialiśmy prawdziwe włoskie... tfu - POLSKIE krajobrazy.


***

Przypominam o możliwości zgarnięcia całkowicie darmowego zestawu do Project Life od Ewy z poprzedniego wpisu.

2 komentarze on "PROJECT LIFE 2016 [tydzień 8 I 9]"
 1. Śliczne wpisy :) PS. Można wiedzieć skąd jest ta karta w kwiaty w rogu rozkładówki z WK9? Uwielbiam wszelkie kwatowe dodatki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ślicznie Ci dziękuję. Kwiatowa karta pochodzi z majowego kitu od Citrus Twist Kits :) Jeżeli uwielbiasz kwiatowe dodatki to wyczekuj lipcowego newslettera - szukuje się zatrzęsienie kwiatów :P :)

   Usuń

Auto Post Signature

Auto Post Signature