PROJECT LIFE 2016 [tydzień 13]


Przy okazji testowania kart od Family Portraits bardzo szybko i sprawnie powstał tydzień 13 mojego albumu (teraz już namacalnego i prawdziwgo!). Padło na kolejny Wrocławski wyjazd podczas którego odwiedziliśmy ZOO.


Tegoroczne lato dosłownie przecieka mi przez palce. Ledwie leniwie skończył się maj - już zaczyna się sierpień. Na szczęście udało nam się wygospodarować kilka chwil, które zatrzymaliśmy na dłużej w albumie. Wrocław, do którego jeździliśmy z B. przez cały czerwiec, okazał się być najpiękniejszym miastem do jakiego kiedykolwiek trafiliśmy! Oboje uznaliśmy, że będziemy robić wszystko aby mieć możliwość kiedyś tam zamieszkać i utonąć w tym mieście na stałe. 


Zwiedziliśmy już rynek, przeszliśmy się urokliwymi uliczkami, zachwyciliśmy się wszystkimi kolorowymi kamieniczkami i zapięliśmy swoją kłódkę na moście tumskim - tym razem szukaliśmy jakiejś odmiany. Tym sposobem w jeden z najgorętszych tegorocznych dni lata znaleźliśmy się we Wrocławskim ZOO. Co tu dużo mówić - zrobiło na nas ogromne wrażenie. Zwłaszcza otwarte pawilony z afrykańskimi zwierzątkami czy NIETOPERZAMI, których widok, kilka metrów od nas bez żadnych zabezpieczeń - wywołał w nas najwięcej emocji.


Do stworzenia tej rozkładówki użyłam kart z serii AKWARELOWE od Family Portraits, dwóch czystych, białych kart, które samodzielnie pomalowałam akwarelami aby pasowały do całości, naklejek z serii Indian Summer, alfabetu od Studio Calico, naklejek z majowego i czerwcowego kitu Citrus Twist Kits oraz moich ukochanych enamel dotsów kupionych od Family Portraits jeszcze na zlocie w Katowicach.


10 komentarzy on "PROJECT LIFE 2016 [tydzień 13]"
 1. Wrocław <3
  Warto jeszcze przejść się do Ogrodu Botanicznego. Byłam tam dawno temu, i bardzo mi się podobało.
  Hmmm, ale dzieciaków to pewnie o wiele mniej interesujące niż ZOO... Za to dla rodziców w sam raz- aby się przespacerować, wyciszyć, odpocząć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie musimy się tam wybrać, dzięki za polecenie Aga ;)

   Usuń
 2. Nigdy nie byłam w wrocławskim zoo i tego żałuję. Album świetny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My home rules - żałuj! ZOO jest przemega! Chętnie tam wrócę jeżeli będziemy jeszcze kiedyś przejazdem. Jest naprawdę wielkie i generalnie nie można się tam nudzić :)

   Usuń
 3. Cześć! Cudeńka robisz :D - bardzo ładna rozkładówka, a najlepsza fota z szczęśliwymi ludźmi w środku :). Pocieszam się, że nie tylko mnie tak czas ucieka :P (http://mockobiet.eu)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Sylwia! Może aby ten czas choć na chwilę zatrzymać, namówię Cię, do stworzenia własnego albumu? :)

   Usuń
 4. Ja też uwielbiam Wrocław, studenckie lata mi się przypominają, świetna stronka!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ogromnie podoba mi się efekt. Choć bawię się scrapbookingiem, to nie mam odwagi sięgnąć do project life. Boję się, bo wiem, że wsiąknę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Larte - Spróbuj! :D Tworzysz przepiękne kartki - z takim doświadczeniem w scrapbookingu zrobienie przepięknego albumu to pestka! No i końcu miałabyś okazję pozbyć się ścinek :D

   Usuń

Auto Post Signature

Auto Post Signature