PROJECT LIFE 2016 [tydzień 15]


Powoli uwalniam się z poegzaminacyjnych zaległości, w międzyczasie świętujemy naszą pierwszą rocznicę ślubu i wczorajsze urodziny Męża, zanim jednak będę mogła Wam pokazać wrześniowe rozkładówki nadszedł czas 15 tydzień naszego tegorocznego albumu.


Miałam bardzo ambitny plan aby szybko wywołać ostatnie zaległe zdjęcia, powkładać je w przygotowane wcześniej koszulki ale ciągle coś stało na przeszkodzie. W zeszłym tygodniu wybrałam się nawet do Rossmanna żeby wydrukować zdjęcia ale w połowie drukowania maszyna się zepsuła. Wtedy też okazało się, że wydrukowały się zdjęcia do 4 kolejnych tygodni z wyjątkiem tygodnia 16go i 17go... :D Jak na złość.


Lipiec spędziliśmy leniwie. Było sporo spacerków i późnych niedzielnych śniadań na balkonie w otoczeniu własnoręcznie wysianych kwiatów i ziół. Przyznam szczerze, że jestem bardzo dumna z tego co udało mi się własną ręką wyhodować.


W tym miesiącu pojawiają się moje ulubione transparentne naklejki od Family Portraits, dodatki z letnich kitów od Studio Calico i Citrus Twist kits oraz taśmy washi z Aliexpress a wszystko to w towarzystwie zdjęć Enzusia, balkonu, mojego pierwszego podejścia do bruschetty i przepięknego niebieskiego nieba usłanego puszystymi białymi chmurkami.2 komentarze on "PROJECT LIFE 2016 [tydzień 15]"

Auto Post Signature

Auto Post  Signature