PROJECT LIFE 2016 [tydzień 16 i 17]

Odkąd założyłam Little Happiness nie miałam jeszcze aż tak gorącego okresu. Powiedzieć, że nie mam czasu na wypicie ciepłej kawy to nie powiedzieć nic. Ale cieszę się. Obecnie w wielkim   zaangażowaniu rodzi się #grudniowewyzwanie zajmując mnie do tego stopnia, że nie mam kiedy opublikować już dawno stworzonych lipcowych stron. Ale przecież cztery miesiące opóźnienia to nie koniec świata, prawda? :)

TYDZIEŃ 16


Tydzień 16 zapamiętam dzięki fantastycznemu weekendowi w Krakowie! Niby mieszkamy tak blisko, praktycznie codziennie jeździmy tam do pracy lub na uczelnię ale nigdy nie mamy czasu aby spędzić tam trochę czasu zaliczając tak zwane nocne życie.


Uwielbiam akwarelowe karty - to już pewnie wiedzą wszyscy - te, od Family Portraits są naprawdę fantastyczne! Już się nie mogę doczekać jutra, kiedy w Krakowie podczas CraftShow mam nadzieję będę mogła zobaczyć na żywo ich najnowszą kolekcję!

TYDZIEŃ 17


Tydzień 17 to weekendowa wycieczka do Solca Zdroju i korzystanie z uroków tamtejszego kąpieliska. Kąpiel po zmroku na zewnętrznym basenie, kiedy zaczął padać ciepły letni deszcz jest jednym z tych wakacyjnych wspomnień, które na długo pozostaną w mojej pamięci.


Bardzo lubię ten tydzień w moim albumie. Dociętą pod skosem kartę z journalingiem, ukochane enamel dotsy i kolory... Róż i fiolet to zdecydowanie moje ulubione ciepłe odcienie. Kolejny raz pierwsze skrzypce grają tu też karty od Family - czy nie są obłędne? 


4 komentarze on "PROJECT LIFE 2016 [tydzień 16 i 17]"
 1. Można wiedzieć których kart dokładnie użyłaś? Nie mogę ich znaleźć :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://www.familyportraits.pl/pocket-scrapbooking/350-family-portraits-flower-power.html :)

   Usuń

Auto Post Signature

Auto Post Signature