Dlaczego zniknął newsletter?


Dostaję od Was ostatnio wiele wiadomości dotyczących tego co się dzieje z newsletterem i pytań o to kiedy będę kontynuowała jego wysyłkę. W dzisiejszym wpisie postaram się więc w kilku żołnierskich słowach wyjaśnić i nakreślić dalszą jego rolę w życiu Little Happiness. Zapraszam :) 

Pamiętam jak wiele radości sprawiało mi tworzenie kart i jaki ogrom miłych słów otrzymywałam za każdym razem gdy dzieliłam się z Wami moimi pracami! Dziś, praktycznie rok później moje życie odmieniło się o 180 stopni! Nowe role, których się z mężem podjęliśmy sprawiły, że mamy przed sobą całkowicie odmienne projekty do zrealizowania.

Nie chciałabym aby comiesięczny newsletter z kartami był dla mnie tylko kolejnym przykrym obowiązkiem na liście comiesięcznych sprawunków, dlatego postanowiłam do odwołania zawiesić moją karcianą fabrykę. 

Karty, które stworzyłam w zeszłym roku, będą stopniowo publikowane na blogu w dziale FREEBIES - być może w międzyczasie usiądę nad kilkoma bonusowymi zestawami ale wolę aby była to niespodzianka a nie kolejna odraczana obietnica. 

Póki co skupiam się na tegorocznym albumie, który czeka na ostatnie zdjęcia do wywołania przed tym zanim Wam go pokażę oraz na projektach, które już niebawem chciałabym Wam przedstawić. 

Mam nadzieję, że w tym roku jeszcze uda mi się Was zaskoczyć :)
K.
4 komentarze on "Dlaczego zniknął newsletter? "
 1. Kochana myślałam ostatnio o Tobie! życzę Ci spokojnego czasu oczekiwania oraz dużo zdrówka i do zobaczenia za jakiś czas, Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci pięknie! Ostatnie miesiące mnie totalnie wybiły z rytmu ale powoli wracam do żywych! ;) Kiedy jakieś nowości u Ciebie?

   Usuń
 2. Kiedy podejmujemy się rzeczy z chęci do ich zrobienia wtedy wychodzą nam o wiele lepiej niż wtedy, kiedy narzucamy je sobie jakimiś terminami czy zobowiązaniami. Lepiej czasami odpuścić i wrócić, kiedy znów będziemy czerpać z tego przyjemność. Tego życzę <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak też będzie! ;) Mam nadzieję, że mimo wszystko uda mi się w międzyczasie przygotować jakieś fantastyczne treści dla Was ;)

   Usuń

Auto Post Signature

Auto Post Signature