Wyniki urodzinowego konkursu LITTLE HAPPINESS!!!

Z nieukrywaną radością chciałabym w dniu dzisiejszym przedstawić Wam wyniki urodzinowego konkursu Little Happiness. Choć wygrana może być tylko jedna praca to ja jestem do tego stopnia zachwycona wszystkimi rozkładówkami przesłanymi na konkurs, że właściwie do samego końca pisania tego wpisu waham się, która z Was powinna otrzymać główną nagrodę - uwierzcie zasługujecie na nią WSZYSTKIE!

Udział w konkursie wzięły (w kolejności zgłaszania):

Jola z Jolutkowy Świat Papieru


Justyna K.


Agnieszka z U Agnieszki K


Dagmara z Co w ręce wpadnie


Ania


Ania C.


Made by Eya 


Marta R.


oraz Marta z Martushkowo


Kochane bardzo dziękuję Wam za udział! Cieszę się, że tak z wiele z Was dokumentuje ciążowe klimaty - niedługo sprzedam Wam kilka njusów związanych z parentingowym pocket scrapbookingiem! Już się sama nie mogę doczekać ;)

Jak widzicie wybór był OKRUTNIE CIĘŻKI! Trudno mi tak naprawdę nawet podać kryterium, którym kierowałam się podczas wyboru wygranej pracy. Kiedy już zrezygnowana chciałam zrobić losowanie w domu pojawił się mój niezastąpiony małżonek, który głosem nie znającym sprzeciwu wyłonił dwie kandydatki do wygranej. Głos męża należy szanować dlatego i nagrody będą dwie: nagroda główna i nagroda pocieszenia! 

OTO WYNIKI:


Jolę i Agnieszkę proszę o kontakt przez Facebooka Little Happiness celem podania namiarów i szczegółów dotyczących wysyłki ich wiosennych paczek z przydasiami :) 
5 komentarzy on "Wyniki urodzinowego konkursu LITTLE HAPPINESS!!!"
  1. Ale niespodzianka:) Bardzo się cieszę i gratuluję Joli bo jej rozkładówka jest genialna.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję, dziękuję bardzooo się cieszę!!!! I gratuluję wszystkim paniom, które wzięły udział w konkursie, Wasze prace są prześliczne!!!

    OdpowiedzUsuń
  3. Pięknie się dziewczyny postarały! Ja też bym miała straszny dylemat, kogo nagrodzić:)

    OdpowiedzUsuń

Auto Post Signature

Auto Post  Signature