Album dziecięcy - DARMOWY KURS


Pamiętacie moje ostatnie wpisy o dziecięcych albumach kieszonkowych? Te z wyprawką i listą polecanych przeze mnie zakupów? Dla entuzjastek tej metody zatrzymywania wspomnień mam świetną wiadomość. Dla Family Portraits, przy współpracy z Mirą stworzyłam DARMOWY mini-kurs tworzenia takich małych dzieł sztuki! 

KURS - DZIECKO W ALBUMIE INTRO 
Mini kurs liczy 4 moduły podczas których podpowiem Ci jak zacząć bawić się z albumami, jakie tematy możesz w nich umieszczać i z czym się taki dziecięcy album wiąże... ale to nie wszystko!!!

REALIZACJA ZADANIA Z 3 MODUŁU KURSU DZIECKO W ALBUMIE INTRO

Mój kurs, choć obszerny i pełen porad, zadań, inspiracji, pięknych zdjęć i filmu(!) to jedynie wersja demo! Mira przez wiele ostatnich tygodni pracowała jak mróweczka nad pełną wersją kursu DZIECKO W ALBUMIE. Zaprosiła do udziału w jego tworzeniu kilka fantastycznych i utalentowanych matek scraperek (yay! też jestem w tym gronie :D) i dzięki temu powstał mega wypasiony kurs tworzenia dziecięcych albumów. Będzie pięknie! 

Więcej informacji o głównym kursie będę dawać wam już niedługo, a póki co gorąco zapraszam wszystkie mamuśki do wzięcia udziału w darmowym kursie i podzielenia się swoimi opiniami na jego temat.


A jeżeli znalazłaś się tutaj przypadkowo i zainteresowała Cię idea albumowania, koniecznie zajrzyj do moich wcześniejszych wpisów o tym czym jest Project Life i z czym się go je ;) 

KOMENTARZE
Prześlij komentarz

Auto Post Signature

Auto Post  Signature