4 rzeczy, których nie może zabraknąć w dziecięcym albumie.

Przygotowując się do stworzenia naszego albumu wiele czasu poświęciłam analizie tego, co w takim albumie wywołuje we mnie najwięcej pozytywnych emocji. Poniżej przedstawiam więc moją listę TOP4 najfajniejszych pomysłów, które warto umieścić w takich albumach. Zapraszam :)


1. Listy
Ukryte lub nie - listy do dziecka z pierwszych lat waszej wspólnej drogi to jeden z najbardziej wzruszających elementów dziecięcego pocket scrapbookingu. Przyszło nam żyć w czasach kiedy pisanie listów zastępuje się setką liter wyklikanych w darmowym smsie dlatego z wielkim namaszczeniem zamierzam raz w miesiącu usiąść i napisać coś mniej lub bardziej ważnego dla mojej Córki. 2. Małe pierwsze pamiątki
Pierwszy ścięty kosmyk włosków, odciśnięta na karcie łapka, opaska na rączkę, etykietki z pierwszych ubranek czy nawet urocza maleńka skarpeteczka - przy odrobinie sprytu w albumie Twojego malucha możesz umieścić wiele pełnych wspomnień bibelotów!


3. Comiesięczne zdjęciowe podsumowania
Niezależnie od tego czy będą to profesjonalne sesje czy też zwykłe fotopstryki matki-wariatki nie zamierzam po latach zastanawiać się gdzie zniknęła moja mała dziewczynka! Moment przeobrażenia się mojej małej słodkiej kluchy w miss dzielnicy będę miała udokumentowany i obfotografowany co do dnia.


4. Kamienie milowe
Dwadzieścia sześć lat temu (sic!) moja Mama na odwrocie każdego mojego zdjęcia opisywała moje najnowsze umiejętności. Zamierzam kontynuować tę tradycję ale w odrobinę bardziej uporządkowany i kreatywny sposób. 


A czego nie może zabraknąć w albumie Twojego Dziecka? ;)
5 komentarzy on "4 rzeczy, których nie może zabraknąć w dziecięcym albumie."
 1. Dla mnie chyba najważniejsze są listy - ponieważ one najlepiej oddają emocje, jakie towarzyszyły nam jako rodzicom na poszczególnych etapach. Mamy też w albumie mapkę Polski i Europy - na której zaznaczamy, opisujemy i ilustrujemy zdjęciami wszystkie miejsca, po których rodzinnie podróżowaliśmy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój tata dokumentował moje/nasze rodzinne perypetie, teraz ja robię to samo:)

  OdpowiedzUsuń
 3. My też zbieramy dziewczynkom do pudełeczka takie pamiątki a ja jeszcze mam swoja opaske ze szpitala bo babcia trzymała latami niczym skarb :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam zdjęcia, które wkładamy do albumów. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie zostawiła sobie na pamiątkę opaski ze szpitala oraz USG :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniały pomysł, to jest pamiątka na całe życie.

  OdpowiedzUsuń

Auto Post Signature

Auto Post Signature